راه موفقیت
موفقیت ، شدن آن چیزیست که میخواهید در زندگی باشید


بازدید : مرتبه
تاریخ : شنبه 15 خرداد 1389


:: در کار خود همیشه بهترین باشید


همین امروز اراده کنید که در کارتان [بهترین] باشد و این را که جزء 10 درصد بهترین های رشته ی خود باشید به عنوان یک [هدف] تعیین کنید. این تصمیم می تواند نقطه ی عطفی در زندگی شما باشد. عملا همه ی افراد موفق دارای توانایی های فوق العاده ای در زمینه ی کاری خود هستند.

به خاطر داشته باشید که هیچ کس از شما [
بهتر] و [زرنگ تر] نیست و هر کسی که امروز جزء 10 درصد بالاست در آغاز جزء 10 درصد پایین بوده است. هر شخص ماهری روزی ناشی بوده و هر کس که امروز جزء بهترین های حرفه اش قرار گرفته زمانی کلا در زمینه ی دیگری فعالیت می کرده است. بنابراین کاری را که تعداد بسیاری از مردم انجام داده اند شما نیز می توانید انجام دهید.
به این قاعده ی بزرگ موفقیت توجه کنید: زندگی شما فقط هنگامی بهتر می شود که شما بهترین شوید و چون محدودیتی برای بهتر شدن وجود ندارد، مرزی نیز برای بهتر کردن زندگی تان قابل تصور نیست.

عزم شما برای [
عالی شدن] در آنچه انجام می دهید، نقطه ی عطفی در زندگی و [کلید موفقیت] های بزرگ شماست.

بر گرفته از کتاب 21 رمز میلیونرهای خودساخته - برایان تریسی:: 100 هزار تومان درماه، پس انداز کنید

اگر از سن 21 سالگی تا 65 سالگی ماهیانه 100 هزار تومان پس انداز کنید و این مبلغ با نرخ بهره ی ترکیبی سالانه 10 درصد رشد کند، موقع بازنشستگی بیش از «یک میلیارد تومان» خواهید داشت.

در کشورهایی که نرخ تورم، بسیار بالاست و نرخ بهره ی بانکی بیشتر است، بهتر است به جای پس انداز کردن پول در بانک آنرا در جای مطمئن دیگری سرمایه گذاری کنید؛ مثلا با پس اندازتان «سکه» بخرید یا اوراق مشارکتی بخرید که سود تضمینی بالاتر از نرخ تورم دارند.

فقط کافی است ده درصد از درآمدتان را در طول عمر کاری تان پس انداز کنید؛ حتما از نتیجه ی حاصل حیرت زده خواهید شد. به همین سادگی.

-------------------------
http://omide2007.blogfa.com


ارسال توسط R M
تبلیغات
آرشیو مطالب
نظر سنجی
به نظر شما چه چیزی باعث موفقیت می شود ؟
صفحات جانبی
پرفروش ترین ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic