تبلیغات
راه موفقیت - 4 روش ساده برای كسب موفقیت فردی
راه موفقیت
موفقیت ، شدن آن چیزیست که میخواهید در زندگی باشید


بازدید : مرتبه
تاریخ : یکشنبه 29 فروردین 1389

4 روش ساده برای كسب موفقیت فردی

 

آیا می خواهید در زندگی شخصی و خصوصی خود موفق باشید؟  جواب مثبت به این سؤال یك پاسخ بجاست. به خواندن این متن ادامه دهید تا 4 روش ساده كسب موفقیت فردی بدون اتلاف انرژی را دریابید.

وقتی از اول تا آخر این متن را درك و سپس اجرا كنید به نتایجی خواهید رسید  كه همیشه در پی آن بوده اید.

موضوع مهم اینكه آنچه در این جا می آموزید قابل اجرا و عملی است.

 

4 مرحله ساده برای چگونگی كسب موفقیت فردی

1- هدفتان را بشناسید. قبل از شروع سفر موفقیت باید هدفی داشته باشید. تنها تفاوت بین مردم عادی و موفق این است كه مردم موفق یك هدف و دورنمای واضح و مشخص ازآنچه كه در آینده قصد انجامش را دارند، در ذهن خود ترسیم كرده اند. آنها به روشنی می دانند كه چه می خواهند و از هم اكنون تا كسب موفقیت آرمانی شان تلاش می كنند.

حتماً این مسأله را برای خود حل كنید كه «در آینده چه می خواهید بدست آورید؟‌»

 

2- برای رسیدن به هدف، نیاز به چند فاكتور ضروری دارید. هدفی كه به كار می برید بایستی قابل دسترس باشد همین طور دست یافتنی و قابل اندازه گیری باشد. اگر هدفتان این 3 فاكتور را نداشته باشد هدف واقعی نیست.

هم اكنون یك تكه كاغذ بردارید و هدفی كه فاكتورهای بالا را داشته باشد، بنویسید. این كاغذ باید همیشه در دسترس باشد، می توانید در كیف پولتان بگذارید تا همیشه آن را مرور كنید.

 

3- سومین مرحله اینكه، فكر كنید و یك سری لیست كاری ایجاد كنید تا اهدافتان را قابل فهم و عملی كنید. این سؤال را از خود بپرسید «چگونه می توانم به اهدافم جامه عمل بپوشانم؟» دوباره تمام مراحل ممكن رسیدن به هدف را روی كاغذ بیاورید سپس به طور روزانه وظیفه ای را برای خود معین كنید. با انجام هر وظیفه یك قدم به هدف نزدیكتر می شوید.

 

4- سرانجام بایستی كارهایی را بر طبق برنامه انجام دهید. اگر هیچ كاری انجام ندهید هیچگاه به هدف نمی رسید. تنها با خواندن این مطالب و عزم همت نمی توانید به موفقیت فردی برسید پس باید كارهای برنامه ریزی شده ای را انجام دهید تا هدفتان را ممكن سازد. در طول راه رسیدن به هدف متوجه خواهید شد كه برنامه ریزی های شما احتیاج به تغییر دارد این یعنی شما با تجربه شده اید پس دوباره برنامه ریزی كنید و به خود قرصت كافی بدهید. طوری برنامه ریزی كنید كه از عهده آن برآیید. اكنون با قدرت و اعتماد به نفس بیشتر می توانید موانع را بردارید و به مقصد برسید.

گردآوری و ترجمه: سمیه مظفری


http://www.yadbegir.com


ارسال توسط R M
تبلیغات
آرشیو مطالب
نظر سنجی
به نظر شما چه چیزی باعث موفقیت می شود ؟
صفحات جانبی
پرفروش ترین ها