تبلیغات
راه موفقیت - موفقیت شغلی : جلوگیری از خراب شدن ارتباط با رئیس
راه موفقیت
موفقیت ، شدن آن چیزیست که میخواهید در زندگی باشید


بازدید : مرتبه
تاریخ : سه شنبه 31 فروردین 1389

جلوگیری از خراب شدن ارتباط با رئیس

رفتار با بعضی از سرپرستان و رؤسا بسیار سخت است. آنها رفتارهای غیر قابل پیش بینی دارند. ولی با پیش گرفتن سه راهی كه به شما در این مقاله توصیه می كنیم می توانید بهتر كار كنید و حتی در شغل خود ترقی كنید. با بكار بستن این راهها احتیاج نیست برای فرار از دست رئیس ترسناك خود بیش از توان خودكار كنید بلكه می توانید به اندازه توان كار كنید و كارهای كوچكی انجام دهید تا محیط كار را برای شما كمی دلپذیرتر كند. این راهها به این شرح است:

1ــ كاری كنید احساس خوبی داشته باشد.

همه سرپرستان و رؤسا حتی آنهایی كه به نظر شما ترسناك هستند، به این سیاست خوب جواب می دهند. بگذارید از كارهای خوب شما كسب اعتبار كنند. حتی بیشتر اعتبار موفقیت خود را به آنها بدهید.

نگران این نباشید كه دیگران ندانند شما این كار را انجام داده اید آنها می دانند چه كسی واقعاً كار كرده است. آنگاه نشسته و ببینید كه احساس او نسبت به شما چگونه است.

2ــ كاری كنید احساس مهم بودن كند.

آیا می خواهید با رئیس خود كمی تفریح كنید؟! او را ستایش كنید. به او بگویید چقدر از او آموخته اید یا از توانایی ها وصفات خوبش بگویید. حال عكس العمل او را مشاهده كنید.

3ــ در مورد مشكلات بدون ارائه راه حل صحبت نكنید.

این روزها مدیران به علت سرعت تغییرات در دنیای مدرن شدیداً تحت استرس هستند. و هر بار كه كسی آنها را صدا می كند آنها منتظر شنیدن یك مشكل هستند و ناخودآگاه استرس آنها زیاد می شود. و طبیعتاً هر بار كه اعصاب او به هم می ریزد رفتارش هم تحت تأثیر قرار می گیرد.

هر بار كه با مشكلی برخورد می كنید سعی كنید راه حل شایسته و قابل انجامی هم برای آن ارائه كنید. به عنوان مثال بگویید: «آقای رئیس مشكلی وجود دارد. من روی آن كار كرده ام.... این راه حل را پیشنهاد می كنم تا آن را برطرف كنیم.»

این كار باعث می شود رئیس شما از شما به خاطر تلاشی كه كرده اید قدردانی كند.

خوب فكر نكنید باید منتظر یك رئیس بداخلاق و ترسناك باشید تا این كارها را انجام دهید این روشهای برای هر نوع رئیسی خوب جواب می دهد.

موفق باشید!

http://www.yadbegir.com

ارسال توسط R M
تبلیغات
آرشیو مطالب
نظر سنجی
به نظر شما چه چیزی باعث موفقیت می شود ؟
صفحات جانبی
پرفروش ترین ها